ULAŞIM BİLGİLERİ

G.O.S.B., D-100 Karayoluna 7 Km., TEM Otoyolunun Şekerpınar gişelerine 5 Km., Çamlıca gişelerine 35 Km., Derince Limanına 45 Km., Gebze Tren İstasyonu’na 8 Km., Sabiha Gökçen Hava Limanı’na 15 Km. uzaklıktadır.

 İstanbul"dan GOSB"a geliş (TEM- O2) : GOSB"a İstanbul"dan Ankara istikametine doğru ulaşmak için Tem (O2) Otoyolunda bulunan Anadolu Gişelerinden çıktıktan sonra sağda  Çayırova, Bayramoğlu ve Şekerpınar- Eskihisar tabelalarını görene kadar devam edin. Belirtilen çıkışa girin ve gişelerden geçin, sağa dönmeyip düz devam edin. Üst yolun altından geçip, hemen sağda Gebze Organize Sanayi Bölgesi tabelasını görünce sağa dönün. Üst yola çıkınca sağa veya sola dönmeden düz devam ettiğinizde önce TOSB girişi ile karşılaşacaksınız, TOSB girişini geçip, devam edince solda GOSB girişini göreceksiniz.

Bir ikinci ve daha kısa olan yol ise üst yola çıkınca karşınıza çıkan ilk dört yolda görebileceğiniz GOSB Kuzey tabelasını izlemek yani göbekten sola dönerek düz devam etmek. Düz devam ettiğiniz de sağda yine önce TOSB girişini göreceksiniz, ardından GOSB kuzey girişi sağda karşınıza çıkacak.    

İstanbul"dan GOSB"a geliş (E5) : E5 karayolundan Ankara istikametine doğru giderken tuzla tabelalarından sonra Çayırova-Bayramoğlu sapağından dönerek, İstanbul tabelalarını takip edin. Sağda Şekerpınar tabelalarını görünce sağa dönün ve devam edin. Üst yola çıkınca sağa veya sola dönmeden düz devam ettiğinizde önce TOSB girişi ile karşılaşacaksınız, TOSB girişini geçip, devam edince solda GOSB girişini göreceksiniz.

Bir ikinci ve daha kısa olan yol ise üst yola çıkınca karşınıza çıkan ilk dört yolda sola dönerek düz devam etmek. Yani GOSB kuzey tabelasını izleyerek, düz devam ettiğiniz de sağda yine önce TOSB- girişini göreceksiniz, ardından GOSB kuzey girişi sağda karşınıza çıkacak.  

Ankara"dan GOSB"a geliş (TEM- O4) : Ankara istikametinden GOSB"a doğru gelirken sağda Bayramoğlu tabelasını görünce sağa dönün ve gişelere doğru devam edin. Gişelerden geçip, sağa dönmeyip düz devam edin, üst yolun altından geçip, sağda GOSB tabelası görünce sağa dönün. Üst yola çıkınca sağa veya sola dönmeden düz devam ettiğinizde önce TOSB girişi ile karşılaşacaksınız, TOSB girişini geçip, devam edince solda GOSB girişini göreceksiniz.    

Bir ikinci ve daha kısa olan yol ise üst yola çıkınca karşınıza çıkan ilk dört yolda sola dönerek düz devam etmek. Yani GOSB kuzey tabelasını izleyerek, düz devam ettiğiniz de sağda yine önce TOSB- girişini göreceksiniz, ardından GOSB kuzey girişi sağda karşınıza çıkacak.

GEBZE-İZMİT OTOBÜS ULAŞIMI

İletişim : +90 262 642 50 89
İletişim : +90 262 646 10 15

Çayırova-İzmit arasında faaliyet gösteren Gebze koop. firması, TEM (0-4) otoyolunu kullanmaktadır. Gebze’de Mobil benzin istasyonunda inildiğinde, servisler sizi  Mutlukent’e kadar ulaştıracaktır. Mutlukent-GOSB arası, köy minibüsleri kullanılacaktır.

Mutlukent’ten, sabahları 07:00-07:15-08:00 saatlerinde, direkt olarak İzmit yönüne firma araçları kalkmaktadır. Yolculuk yaklaşık olarak 35 dakika sürmektedir.

ESENLER (OTOGAR)- GEBZE  OTOBÜS ULAŞIMI

İletişim : +90 212 658 10 48

Esenler-Gebze arası faaliyet gösteren Gebze Koop. firması otoyoldan gidip gelmektedir. Gebze Akse sapağındaki firma terminaline getirilen yolcular, bölgemize terminal önünden geçmekte olan çevre köylerin minibüsleri ile ulaşmaktadırlar. Yolculuk yaklaşık olarak 1,5 saat sürmektedir.


Ayrıca, Esenler’den şehirler arası otobüs firmalarından Gebze’ye giriş yapan bütün araçlarla, Gebze Mobil durağına kadar gelinerek, oradan Gebze şehir içindeki Kocamustafa paşa camii yaninda bulunan Fettahoğlu market arkasından kalkmakta olan köyler minibüsleri ile bölgeye kadar ulaşılmaktadır. (Mobil durağından Kocamustafa paşa camii’ne yine minibüsler ile veya taksi ile gelinebilmektedir.)

HAREM - GEBZE OTOBÜS ULAŞIMI

Harem"den şehirler arası otobüs firmalarından Gebze’ye giriş yapan bütün araçlarla, Gebze Mobil durağına kadar gelinerek, oradan Gebze şehir içindeki Kocamustafapaşa camii yanında Fettahoğlu market arkasından kalkmakta olan çevre köylerin minibüsleri ile bölgeye ulaşılmaktadır.

TREN YOLU İLE GOSB’A ULAŞIM

Haydarpaşa-Gebze Tren İstasyonu arasında banliyo çalışmaktadır.
Gebze tren istasyonundan, Gebze şehir içindeki Kocamustafapaşa camii yanında Fettahoğlu market arkasından kalkmakta olan çevre köylerin minibüsleri ile bölgeye kadar ulaşılabilmektedir.ATATÜRK HAVA LİMANI

Atatürk Hava Limanından servis, Haydarpaşa"ya kadar yapılmaktadır.Daha sonraki aşamalar için Harem-GOSB ulaşımı kullanılmalıdır.

İletişim : +90 212 663 06 46

SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANINDAN GOSB’A ULAŞIM

Gebze istikametine konulan bir servis bulunmamaktadır. Hava limanı servisi Bostancı deniz otobüslerinin bulunduğu yere kadar yapılmaktadir.

İletişim : +90 216 585 50 00ARABALI FERİBOT (ESKİHİSAR-TOPÇULAR)

Her yarım saatte bir karşılıklı olarak seferler mevcuttur. İhtiyaca göre sefer sayısı artabilmektedir. Her türlü araç girişine müsait olup, ulaşım 20 dakika içinde tamamlanmaktadır. Bursa istikametine gidiş-geliş için kullanılabilir.

İletişim : +90 262 655 60 31