KALİTE VE SORUMLULUK

NUHCONTAINER, kurulduğu ilk günden itibaren kaynak oluşturarak, değer üretmeyi, teknolojiye, bilgiye ve insana yatırım yapmayı ilke edinmiş ve en önemli sorumluluğu olarak görmüştür.


Hedefimiz, yüzü dünyaya dönük olarak çevre ve sorumluluk bilinci yüksek, çağdaş kalite anlayışına sahip, yetkin bir tedarikçi ve çözüm ortağı olmaktır.


NUHCONTAINER, yüksek kaliteli ürünlerin tasarım ve üretim aşamalarında insana, çevreye, topluma saygıyı; müşterilerinin gereksinmelerine ortak mühendislik ve teknik danışmanlık anlayışı ile cevap vermeyi misyon edinmiş bulunmaktadır.


Avrupa Birliği'ne giriş sürecinde, Türkiye'deki yalıtım ve yapı sektörü çıtası da hızla yükselmektedir. Bununla birlikte Türk firmaları rekabetin getirdiği koşullara adapte olmaya çalışmaktadır. NUHCONTAINER mensubu olduğu ve yapı, yalıtım, kimya, makine, telekom ve enerji alanlarında çözüm tedarikçisi konumunda olan NUHGROUP’un amaçlarına paralel olarak atılımlarını ve yatırımlarını sürdürmektedir.


NUHCONTAINER çok hızlı gelişen sanayi ve yapı sektörlerinde, değişen teknolojiyi yakından takip etmek ve yeni ürünler geliştirmek amacıyla, tamamlanmış makine parkur yatırımı ve entegre üretim tesisiyle hizmet vermektedir.